جستجو
اجرای رنگ نما کنیتکس اجرای رنگ نما کنیتکس نمای کنیتکس بخاطر ترکیب شیمیائی مخصوص آن واترپروف بوده و در مقابل عوامل جوی کاملاً مقاوم می باشد باتوجه اهمیت سبکی ساختمان وکاهش بارمرده ای وجلوگیری از خسارت های جانی در ناشی از زلزله امروزه نما های سبک جایگاهی ویژه ای برخوردار هستند. سه شنبه هفدهم بهمن ۹۶ رنگ مولتی کالر رنگ مولتی کالر مولتی‌کالر رنگی است که پس از اجرا، چندین رنگ به صورت مجزا در آن دیده می‌شود. در واقع یک رنگ زمینه بوده و چند رنگ دیگر به صورت رگه‌های مختلف است. رنگ‌های مولتی‌کالر دارای ویژگی‌هایی خاص هستند که... سه شنبه هفدهم بهمن ۹۶ 28 نکته برای رنگ زدن خانه 28 نکته برای رنگ زدن خانه از رنگ دیوارهای خانه ‏تان خسته شده ‏اید؟ دلتان می‏خواهد در و دیوار رنگ جدیدی داشته باشد؟ شاید با خودتان بگویید: «خب اینکه کاری ندارد. رنگ و قلمو را می‏برداریم و یک تغییر دکوراسیون حسابی انجام می‏دهیم.» اما کارشناسان توصیه می‌کنند که این کار را با دقت و توجه بیشتری انجام دهید و مراقب… سه شنبه هفدهم بهمن ۹۶ رنگهای سرد و گرم رنگهای سرد و گرم رنگهای سرد (آبی، سبز، فیروزه ای و نقره ای) که به طور کلی خاصیت آرامش بخشی دارند.
رنگهای گرم (قرمز، صورتی، زرد، طلایی و نارنجی) که نشان دهنده احساسات مختلف از خوش بینی محض گرفته تا خشونت شدید هستند این رنگها می توانند حالات روحی مختلفی همچون هیجان یا خشم به انسان ببخشند.
سه شنبه هفدهم بهمن ۹۶
تاریخچه رنگ در ایران تاریخچه رنگ در ایران رنگ آمیزی در میان مردم فلات ایران سابقه ای دراز دارد.
گل اخرای سرخ و زردی که در باستان به کار تهیه ظروف سفالین می رفته، و یا گل تیره ای که از آن ظرف سفالی یکپارچه سیاه می ساخته اند، چشم جماعات اولیه را با ظروف یکپارچه رنگین طبیعی آشنا کرده بود.
سه شنبه هفدهم بهمن ۹۶
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز